Zemin kaplama döşeme ve duvar kaplama malzemeleri katalogu

Temsilciliğini üstlendiği ve yenilikçi markası O2 Flooring çatısı altında ürettiği iç mekân ticari zemin ürünlerinin yanı sıra duvar kâğıdı, döşemelik ve perde kumaş çeşitleriyle de dikkat çeken PETRA, geniş ürün yelpazesini Yapı Kataloğu’nda sektör profesyonelleri ile buluşturuyor.

Bu yeni iş birliği ile PETRA, 1973 yılından beri yayımda olan ve Türkiye’nin ilk ve tek malzeme kataloğu olma özelliğini taşıyan Yapı Kataloğu’nun dijital firma sayfası ile inşaat alanındaki çeşitli aktörlerle olan iletişimini arttırmayı hedefliyor. Sayfada, firma hakkındaki genel bilgilerin yanı sıra PETRA ürünlerine dair detaylı bilgilere kataloglara erişilebiliyor.

Yapi Katalogu

Kataloğa eklenen ürünlere ait açıklamalar “Uygulama Alanları”, “Teknik Özellikler”, “Kalite Garanti Belgeleri” ve “Dosyalar” bölümleri altında sınıflandırılırken ürünlerin renk kodlarına da kolayca ulaşılabiliyor. Türkçe ve İngilizce dil seçenekleriyle erişime sunulan firma sayfası, ürün seçimi ve detaylı bilgi sorgulamanın yanı sıra ilgilerinin satın alım yapması ve ihale veya bayilik teklifi almasına da olanak sağlıyor.

PETRA The Flooring Co.’nun Yapı Kataloğu’nda yer alan yeni firma sayfası için www.yapikatalogu.com/petra adresini ziyaret edebilirsiniz.