İstanbul Proje Yönetim Derneği (IPYD) tarafından proje yöneticilerini ve proje yönetimi konusuna ilgi duyanları bir araya getirerek karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmak ve kendi alanlarında başarılı olmuş projelere yer vermek amacı ile her yıl Dinamikler Proje Yönetim Kongresi ve bu kongre kapsamında İnşaat Yönetimi Zirvesi düzenlenmektedir. Bu yıl 1 Nisan tarihinde gerçekleşen Dinamikler Kongresi’nin ardından 4. İnşaat Yönetimi Zirvesi 8 Nisan 2021 Perşembe günü çevrimiçi ortamda gerçekleşecek. PETRA The Flooring Co. gün boyunca akıllı şehirlerden deprem gerçeğine inşaat sektörüyle ilgili önemli konuları gündeme taşıyan zirvenin sponsoru oldu.

İPYD Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Selen ve İPYD İnşaat Yönetim Zirvesi 2021 Proje Yöneticisi İlayda Öner’in açılış konuşmaları ile başlayacak 4. İnşaat Yönetimi Zirvesi’nde Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Zeynep Işık ana konuşmacı olarak yer alacak. Zirve’nin ilk oturumu Demet Demirer moderatörlüğünde, Murat Can Elmalı (Cushman & Wakefield), Maral Mitilyan (Arup) ve Kemal Okumuş’un (Entegre Proje Yönetimi)  katılımıyla “İnşaat Projeleri Yönetimi’nin Geleceği” konusuna odaklanacak. Ardından “İnşaat Sektörünün Kritiği – Paydaş Yönetimi” konusu Mehmet Kılıç (Turner) ile Ozan Şener (Sera İnşaat) tarafından aktarılacak.

Öğleden sonra gerçekleşecek oturumların ilkinde “Ortak Çalışma Platformlarının Proje Yönetimine Katkısı”nı Barış Canpolat   (Yazılım 3D) ve Faik Peker   (ENKA SYSTEMS)  anlatacak. Ardından Burcu Özdemir’in moderatörlüğünde gerçekleşecek “Akıllı Şehirlerle Geleceği Yönetmek” panelinin ardından “Deprem Gerçeği ile Yaşamı Yönetmek” başlıklı son panelde Y. Mimar Deprem Uzmanı Yoshinori Moriwaki ve Gökhan Elgin (İPKB), İlhami Akkum moderatörlüğünde bilgi ve deneyimlerini aktaracak.

Zirve, Cem Mekik’in konuşmasının ardından düzenlenen ödüllü bir yarışma ile sona erecek.

PETRA The Flooring Co. etkinlik boyunca online stant alanında katılımcılarla buluşacak. Firma; kurum kültürü ve inşaat sektöründeki çalışmalarını paylaşmanın yanı sıra ziyaretçilerin sorularına yanıt verecek.

Petra Dijital Stand