Hakkımızda

PETRA The Flooring Co., kurulduğu 1993 yılından bu yana tüm teknik özellikler ve çevreye saygı konusunda dünyanın en kaliteli ve yenilikçi zemin döşeme malzemelerini, sayısız ihtiyaca uygun renk ve desenle müşterilerine sunuyor. Zemin kaplama malzemeleri sektörünün lider kuruluşlarından biri olan PETRA, bugüne kadar kamusal ve ticari projeler için 6,5 milyon m²’nin üzerinde iç mekan zemin çözümü üretti.

Son kullanıcılar, tasarımcılar, iç mekan ve yapı sektörü profesyonellerine sunduğu üstün zemin döşeme ürünleri ve hizmeti ile, sürdürülebilirlik odaklı yaklaşımının yanında PETRA, desteklediği mesleki kuruluşlar ve etkinlikler ile mimarlık kültürüne hizmet etmeyi de her zaman öncelikleri arasında bulunduruyor.

PETRA The Flooring Co.;
Karo halı, rulo halı, lüks modüler zemin kaplaması ve yükseltilmiş döşeme sistemleriyle projelerde verimlilik sağlayan yenilikçi marka O2 Flooring’in markası ile dünya genelinde,
• Kurumsal şirket, kamusal alan, satış, konaklama ve eğlence mekanları, eğitim ve sağlık kurumları vb. alanlarda kullanılan özel karo halı çözümlerinde dünyanın en köklü ve öncü markalarından Milliken’in Türkiye’de,
• Lüks vinil zeminleri ahşap, parke, taş ve seramik zeminlerden esinlenerek doğal kaynakları tüketmeden ve bakım kolaylığıyla tasarlayan Designflooring’in Türkiye’de ,
• Tamamen doğal, insana ve çevreye saygılı olduğu kadar bakımı da kolay ve dayanımı çok yüksek kauçuk zemin döşeme malzemeleri üreten Indelval’in Türkiye’de ve bölgeden 12 ülkede tek genel yetkilisidir.

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz; nitelikli, sağlıklı ve yenilikçi yaşam alanları yaratmak isteyen profesyonellerin çözüm ortağı olmak ve tüm faaliyetlerimizi çevreye, doğaya ve insana saygılı bir şekilde gerçekleştirmektir.

Bunu yaparken kendimizi sürekli geliştirip, Ar-Ge ve inovasyona yatırım yaparak ilerliyor, bizimle aynı değerlere sahip markaları kendi bünyemize katıyor ve aynı zamanda kendi ürün ve sistemlerimizi geliştiriyoruz. Ürün, malzeme, uygulama alanındaki deneyimlerimizi nitelikli mekanlar geliştirmek için sektörle paylaşıyoruz. Çevreci ve yenilikçi tasarım yaklaşımlarımız ile sektör profesyonellerine ve profesyonel adayı öğrencilere de hizmetlerimizi destekleyen faaliyetler ile değer katıyoruz.