İstanbul Proje Yönetim Derneği’nin düzenlediği 5. İnşaat Yönetimi Zirvesi’nin Altın Sponsoru Petra The Flooring Co. oldu!

İnşaat sektörünün, gelişen teknolojiye uyum sağlaması ve rekabetçi yapısını koruyabilmesi amacıyla organize edilen 5. İnşaat Yönetimi Zirvesi, Dinamikler 2022 Kongresi kapsamında 26 Mart 2022 Cumartesi günü İstanbul Teknik Üniversitesi Taşkışla Binası 109 No’lu Salonda gerçekleşecek.

Bu yıl “İnşaat Sektöründe Dönüşüm” temasına odaklanan Zirve’de, ilgili alanlardan ulusal ve uluslararası konuşmacıların katılımıyla; iklim değişikliğinin inşaat sektörüne etkileri, inşaat 4.0, yalın inşaat yönetimi, zor koşullarda inşaat yönetimi, tedarik zinciri, finansman, yapay zeka ve inşaat teknolojileri girişimciliği gibi sektörü yakından ilgilendiren konuların yeni perspektifler ışığında değerlendirilmesi hedefleniyor. Etkinlikte, PETRA The Flooring Co. kurucu ortaklarından Özden Başıbüyük de “PETRA Ürünlerinin Dijital Dönüşümü” başlıklı sunumu gerçekleştirecek. Sunumda BIM Nesne ekibi ile birlikte, PETRA The Flooring Co,’nun yeni markası O2 Flooring’in Cosmos ve Step ürünlerinin dijital objeye dönüşüm süreci aktarılacak.
5. İnşaat Yönetimi Zirvesi için geç kayıt son tarihi ise 25 Mart 2022. Etkinlik programı hakkında ayrıntılı bilgi ve kayıt için web sitesini ziyaret edilebilir.