O2flooring LVT Antares

PETRA The Flooring Co., temsilciliğini üstlendiği yenilikçi markası O2 Flooring çatısı altında ürettiği iç mekân ticari zemin ürünlerine durmaksızın yenilerini eklemeye devam ediyor. Markanın birçok farklı tasarım seçeneği sunan Lüks Vinil Karo (LVT) zemin kaplamalarında taş ve ahşap görünümlü ürünler en sık tercih edilenler arasında. Tasarımcıların taş ve ahşap döşemeye benzer bir görüntü yakalamasına imkân veren bu ürünler; satın alma, uygulama ve bakım maliyetlerini azaltıyor. Taş ve ahşap görünüm yanında, soyut desenler gibi çok sayıda farklı tasarım seçeneği sunuyor.

O2 Flooring’in LVT ürünleri, ayrıca yüksek kalite ve dayanıklılık özellikleriyle dikkat çekerken ticari ve yüksek trafikli alanlarda tercih sebebi oluyor. %100 saf vinilden üretilen ürünlerin tüm çevre ve kalite sertifikalarına sahip olması ve fiziksel ve kimyasal olarak tamamıyla geri dönüştürülebilmesi ile marka, PETRA’nın “Sürdürülebilir Gelecek” ilkesini benimsiyor. LVT ürünler dayanıklılık, su geçirmezlik, bakım ve kurulum kolaylığı ile akustik avantajlarıyla da öne çıkıyor.

O2 Flooring’in Lüks Vinil Karo Zemin Kaplamaları ürün gamına eklenen yeni 9 tasarım ise şöyle: “Basra”, “Santiago”, “Wien” (Ahşap Vinil); “Antares”, “Concrete Grey”, “Grey Cement”, “Merak”, “Orione” ve “Pegaso” (Taş & Resin Vinil).

Ahşap LVT Koleksiyonu

Basra

Basra Ahşap LVT

Santiago

O2flooring LVT Santiago

Wien

Wien LVT

Taş & Resin LVT Koleksiyonu

Antares

O2flooring LVT Antares

Concrete Grey

1 Concrete Grey Render lvt

Grey Cement

Grey Cement LVT

Merak

Merak Render Wb

Orione

Orione Render Rev

Pegaso

Pegaso Resin LVT