Take a Walk Rulo Halı (7)

Karo ve rulo halıda 2000 çeşitten fazla ürünle özel tasarıma imkân vermesiyle diğer üreticilerden ayrışan Fransız markası Balsan, “Take a Walk” karo ve rulo halı koleksiyonlarıyla dikkat çekiyor. Karo ürünler, geniş bir ton yelpazesi sunmak amacıyla tek renkli veya çeşitli tonlarda kullanılabilen 20 farklı renk seçeneğinin yanı sıra Balsan’ın yılbaşında duyurduğu Moods 2024 kapsamında ilkbahar sabahlarından ilhamla eklenen 8 pastel tonuyla da öne çıkıyor. Böylece, her kullanıcının iç mekânlarında kişiselleştirilmiş tasarımlar oluşturmasına imkân veriliyor. Renklerini doğadan alan koleksiyonda; toprak ve ağaç kabuğu kahverengileri, farklı tonlarda yeşiller, sonbahar renkleri, soğuk mavi griler yer alıyor. Take a Walk Roll rulo halı ise 4 metre genişliğinde rulolar halinde, 12 renk seçeneği barındırıyor.

Take a Walk Rulo Halı (1)
Take a Walk Rulo Halı (2)

Çevresel etkiyi azaltmak amacıyla, Take a Walk rulo ve karo halılar, tamamen geri dönüştürülmüş ve yeniden kullanılabilir Econyl iplikten üretiliyor. BBack desteği, ofislerde ve ortak çalışma alanlarında istenmeyen gürültüleri, ayak seslerini emerken, telefon çalma ve konuşma seslerini azaltıyor. Koleksiyon ayrıca, akustik tabanlı üretime de olanak sunuyor.

Take a Walk Rulo Halı (3)
Take a Walk Rulo Halı
Take a Walk Rulo Halı (5)

Marka, bünyesindeki su arıtma istasyonu sayesinde çevre yönetim sistemini sürekli geliştirirken GUT, HQE, LEED, BREEAM gibi çeşitli yeşil bina sınıflandırmalarında üst kategorilerde yer alıyor. 2013’te ulaştığı sıfır atık hedefiyle marka, PETRA’nın Sürdürülebilir Gelecek ilkesine de uyum sağlıyor. Türkiye’deki tek yetkilisi PETRA The Flooring Co. çatısı altında sunulan ürünler hakkında ayrıntılı bilgiye Balsan sayfamızdan ulaşabilirsiniz.