6 Insaat Yonetimi Zirvesinde PETRA The Flooring Co Katilimcilarla Bulustu

PETRA The Flooring Co.’nun bu yıl da Bronz Sponsor olarak desteklemeye devam ettiği “6. İnşaat Yönetimi Zirvesi”, 18 Mart 2023 Cumartesi günü İstanbul Teknik Üniversitesi Taşkışla Binası’nda düzenlendi. “İnşaat Sektöründe Yaşam Döngüsü’’ ana teması kapsamında sektördeki yenilikçi yaklaşımların farklı perspektiflerle değerlendirilmesi hedefleyen Zirve’de toplamda 11 oturum gerçekleşti.

Zirvede Mimarlar Nevzat Sayın ve Ömer Selçuk Baz “İnsan Yaşadığı Yere Benzer”, Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu “Deprem Gerçekleri ve Afet Yönetiminin Önemi” sunumlarıyla Türkiye’deki güncel inşaat sektörünü ve problemlerini değerlendirirken “Dirençli Kentler” ve “Malzemenin Evrimi ve  Sürdürülebilir Yapılar” panellerinde sektörün attığı sürdürülebilir ve yenilikçi adımlar tartışıldı.

6 Insaat Yonetimi Zirvesinde PETRA The Flooring Co Katilimcilarla Bulustu 2

PETRA The Flooring Co. standının Taşkışla Binası’nda gün boyunca ziyaretçileri ağırladığı etkinlikte katılımcılar PETRA’nın kaliteli, yenilikçi zemin döşeme malzeme portföyünü ve yeni markası VESCOM’un duvar kaplama, döşemelik kumaş ve perde ürünlerini yakından deneyimleme fırsatı yakaladı.

6 Insaat Yonetimi Zirvesinde PETRA The Flooring Co Katilimcilarla Bulustu 3
6 Insaat Yonetimi Zirvesinde PETRA The Flooring Co Katilimcilarla Bulustu 4

6. İnşaat Yönetimi Zirvesi hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.