Perdelik kumas

Vescom, ince ketenin zarif yapısını dijital baskıyla birleştiren şeffaf perde kumaşı Airy ile gökyüzünün değişen tonlarını iç mekânlara taşımayı amaçlıyor. Renk uzmanlarının, her bir ton ve geçiş üzerinde incelikle çalıştığı Airy, Vescom’un Almanya dokuma fabrikasında üretilirken baskıları da kendi bünyesinde yapılıyor. Bir tondan diğerine ve ardından baskısız beyaz kumaşa doğru yaptığı yumuşak geçişlerle Airy’nin dokuz renk grubu, kumaşın şeffaflığı sayesinde daha koyu renklerle bile sıcak bir atmosfer yaratmayı başarıyor.

Perdelik kumas secenekleri

Yumuşak ve pudramsı tonlardan taze, modern ve eğlenceli tonlara uzanan çeşitli renkler, farklı iç atmosferlerle kolaylıkla uyum sağlıyor. Airy’nin renk paleti, Vescom’un yüksek performanslı duvar kaplamaları ve döşeme malzemelerine de uyum sağlayarak, iç mekândaki farklı unsurları görsel olarak birbirine bağlamayı kolaylaştırıyor.

Şeffaf perde kumaşı ile Airy, pencereleri yumuşak bir şekilde giydirmenin yanı sıra cam bölmelerin yarattığı fiziksel bariyerlerin aksine, görsel bağlantıları koruyan ve ışık akışına izin veren akıcı sınırlar oluşturmak için de rahatlıkla kullanılabiliyor. Akustik değerleri ile toplantı odalarında da sıklıkla tercih edilen Airy, raylı sistemi ve 290 cm yüksekliğiyle zeminden tavana kesintisiz bir çözüm sunuyor. 290 cm’den uzun perde kumaşları ise, özelleştirilmiş baskı çözümleri ile kullanıcıya ulaştırılıyor.

Perdelik kumas renk secenekleri

Perdelik kumas ornekleri

“Uluslararası Denizcilik Örgütü IMO” test prosedürlerini başarıyla geçen Vescom, yangın geciktiricilik konusunda en katı standartlara sahip gemicilik ve ulaşım sektöründe güvenli bir kullanım için kaplama ve döşeme malzemesi olarak da tercih ediliyor. 1971’den bu yana yüksek teknolojiyle üretilen nitelikli duvar kaplamaları, döşemelik ve perdelik kumaşları Hollanda Deurne’deki merkez ofisi ve dünya genelindeki satış ağıyla müşterilerine ulaştıran ürünler, Vescom Türkiye yetkisinde PETRA The Flooring Co. çatısı altında Türkiye’deki yapı sektörüne sunuluyor. Vescom ürünleri hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.