Vescom wallcovering Kilby 1

Vescom’un keten görünümündeki “Kilby” vinil duvar kaplaması, doğadan ilham alan çağdaş tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Vescom bünyesindeki renk uzmanlarının belirli tonların ve gölgelerin uyumlu bir şekilde birleştirilmesine odaklanarak yarattığı sofistike Kilby paleti, topraktan çiçek tonlarına uzanan 33 renkten meydana geliyor.

Kilby, yüksek trafikli alanlar için yeterince dayanıklı olmasının yanı sıra doğal kumaş görünümü ve kolay kullanımı ile tercih sebebi oluyor. İç mekânlarda sağladığı ekstra koruma katmanıyla Kilby+Protect; hastanelerde, ameliyathanelerde ve yaşlı bakım tesislerinde ihtiyaç duyulan hijyenik ortama uygun bir duvar kaplama malzemesi olarak sunuluyor. Kilby+Protect ayrıca; alkoller, solventler, ağartma maddeleri, asitler ve bazlar gibi daha agresif kimyasallara karşı güçlü bir dirence sahip olmasıyla da dikkat çekiyor.

Vescom wallcovering Kilby 2

Mekânsal tipolojiler arasındaki ayrımların bulanıklaştığı ve çok işlevli iç mekânların çoğaldığı günümüzde, Kilby’nin sunduğu esneklik de önemli bir avantaja dönüşüyor. Vescom duvar kaplama koleksiyonunun köklü bir ürünü olan Kilby, konaklama ve sağlık sektörü başta olmak üzere çeşitli iç mekânlarda sıklıkla tercih ediliyor. Dayanıklılık ve uzun ömürlülük özelliklerinin yanı sıra zamansız tasarımlarıyla da öne çıkan Kilby, Vescom’un hem fiziksel hem de estetik açıdan uzun ömürlü ürünler tasarlama ve üretme konusundaki kararlılığının altını çiziyor.

Kilby 3

1971’den bu yana yüksek teknolojiyle üretilen nitelikli duvar kaplamaları, döşemelik ve perdelik kumaşları Hollanda Deurne’deki merkez ofisi ve dünya genelindeki satış ağıyla müşterilerine ulaştıran marka, Vescom Türkiye yetkisinde PETRA The Flooring Co. çatısı altında Türkiye’deki yapı sektörüne sunuluyor. Vescom ürünleri hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.