Tacfast Sık Sorulan Sorular

 1. Tampon özellikleri bu sistemle de çalışacak mı?
  • Evet. Tacfast ürünlerinde, kanca plakalar ve disklerin alt kısmında ultrasonik şekilde kaynatılmış şekilde sıralanmıştır. Bu sistemde 1/4″ and a 3/8″ kapalı hücreli polietilen tampon bulunmaktadır.
 2. Hava ve nem şartlarındaki değişiklikler Tacfast’ i nasıl etkiler?
  • Hava ve nem değişiklikleri Tacfast sistemini etikelemez. Kanca plakalar ve diskler nemi emen poliproplen bir malzeme ile kalıp halindedir. Kilitlenmiş kanca plaka ve dişlerin arasındaki boşluklar, kanca plakanın çeşitli sıcaklıklara maruz kalması halinde genleşme ve daralmaya uyumlu şekilde dizayn edilmiştir.
 3. Alt zemindeki nem sistemi nasıl etkiler?
  • Nemli beton yüzey, Tacfast ürünlerinin ömrünü etkilemez. Beton zemindeki nemin tacfast ürünlerinin bozulmasına bir katkısı yoktur. Esasında poliproplen, su ve betona karşı reaksiyon göstermez. Tacfast ürünleri bir su ve buhar bariyeri gibi çalışır. Buhar ve nem, zemin yüzeyi ile poliproplen yapı arasından yoğunlaşarak uzaklaşır. Bu katman, nemin beton zeminden geçmesini engeller. Beton zemindeki küfün gelişmesi için ise 3 şeye ihtiyacı vardır: gıda kaynağı, nem ve küf sporları… Tacfast ürünleri bu kaynakların en az 2 kat daha hızlı atılmasını sağlar.
 4. Bu sistemle modüler mobilya kullanılabilir mi?
  • Evet. Tacfast, modüler mobilya kurulumu için mükemmel bir tamamlayıcı sistemdir.
Top